Cars &Coffee z KMH, relacja

Wiecie jak jest ze spotami samochodowymi? Wszyscy się zjeżdżają, chodzą od samochodu do samochodu, gadają i dopytują o osiągi, modyfikacje i tym podobne.Cars & coffee

Spoty samochodowe nie mają na celu wypromować ważnych spraw (vide Masa Krytyczna). Czysta idea spotkania się i cieszenia maszynami innych.

Wczorajsze (25/04/2015) spotkanie organizowane przez magazyn KMH było wręcz podręcznikowo wzorcowe. Sprawna organizacja, promocja własna, zaaranżowane zaplecze dla wygłodniałych brzuchów i świetne, klimatyczne miejsce spotkania (Soho Factory).

O ile jednak samo podziwianie samochodów nie jest czymś wyjątkowym – w końcu podobny efekt można załatwić oglądając zdjęcia – to sama bliskość z nimi, jest tym co petrolheadzi lubią najbardziej. Inaczej nie da się zobaczyć wszystkich linii, załamań karoserii. Nie da się też bez takiego porównania zobaczyć jak prawdziwych rozmiarów samochodów. Tym razem moim osobistym hitem był Aston Marting Vantage, który na żywo jest po prostu niesamowicie kompaktowy.

Cars & coffee

Jest jeszcze jedna rzecz, którą jest moim osobistym fetyszem. Popatrzyć na wnętrza. To świetna okazja aby zobaczyć jak wiele zostało tutaj dokonane w ciągu ostatnich 20 lat motoryzacji. Ile więcej elektroniki, lepszych materiałów i ergonomii otacza nas we współczesnych samochodach.

Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee OLYMPUS DIGITAL CAMERA Cars & coffee

Jeżeli nie jesteś fanem samochodów to nie pojmiesz co jest w tym fajnego. Skakać od samochodu do samochodu. Nuda:)

Jeżeli jednak serce mocniej Ci zabiło na widok tych zdjęć i czujesz głęboko w sobie, że masz żal, że ominęła Cię szansa na bardzo bliskie przebywanie w otoczeniu nietuzinkowych samochodów… to znaczy, że ziarno zostało zasiane i widzimy się następnym razem!

Pointy nie będzie. Po prostu nacieszcie oczy motoryzacją.

Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee Cars & coffee

  • A kiedy następny raz?

  • milka

    aaaa czemu mnie nie było. Astona pragnę dotykać :)

  • Piękna sprawa podziwiać takie auta w 3D, nacieszyć zmysły pięknymi maszynami to jest prawdziwa idea motoryzacji.