Gymkhana 8 już jest

Nowa odsłona zmagań Kena Blocka z oporem przyczepności opon już jest!

Akcja, zgodnie z zapowiedziami kierowcy na Instagramie, rozgrywa się w Dubaju. Ósma odsłona przenosi nas w jedno z najgorętszych miejsc. Sama zaś treść Gymkhana 8 również powoduje, że zaczynamy czuć uderzenia gorąca. Nie wiadomo czy bardziej ze strzelającego wydechu czy z pustyni.

Ekipie Kena Blocka powoli zaczynają wyczerpywać się możliwości gdzie nagrywać kolejne Gymkhany. Dubaj jest jednym z tych miejsc gdzie stosunkowo niewielkim nakładem sił udało się im zebrać i wyjątkowe miejsca i masę egzotyków (w tym te służące w policji). Ósma Gymkhana to również rozmach w pomysłach – od drag race po drift wokoło ogromnego samolotu.

Gymkhana 8

Nie przedłużając… Rozkoszujcie się tym nagraniem:)

 

Podobało się?

W takim razie wszystkich chciałem zachęcić do zobaczenia poprzednich odsłon Gymkhany. Zapraszam na wpis dotyczący części Gymkhany od 1 do 7!

Wszystkie części Gymkhany w jednym wpisie!
Gymkhana

  • Trochę się zawiodłem. Bardziej to już są popisy cyrkowe. Jednak najciekawsze są te pierwsze części kiedy jeszcze jeździł Subaru. Faktycznie powoli się już chyba pomysły kończą ;)

    • Teoretycznie ilość pomysłów jest w tym przypadku skończona. Ale to jak z grą na gitarze. Niby każdy ma taką samą ilość strun i progów – ale magia może się pojawić w zależności od tego kto gra.

      Ja wciąż jestem zauroczony popisami Kena Blocka:)