Jestem blogerem (motoryzacyjnym)

Biorę udział w akcji zblogowani.pl „Jestem blogerem”. Myślę, że to dobra okazja by się nieco lepiej poznać.

Jestem Peter. Współzałożyciel motosoul.pl. Poznaliście mnie już nieco poprzez wpisy. Wiecie, że pochodzę z Krakowa i obecnie mieszkam w Warszawie. Klasyczna sytuacja gdy padasz ofiarą dowcipów zarówno w rodzinnym mieście („jak tam warszawiak?”), jak i nowym („co tam krakusku?”).

Wiecie też, że najczęściej poruszam się Fiatem Barchetta. Obecnie miejsce w garażu ma też Nissan Almera oraz Fiat Panda (ten już niedługo jeszcze będzie zajmować tam miejsce).

Dorastałem na przełomie wieków, pamiętam zarówno świat bez Internetu, czasy pierwszych czatów i współczesny świat mobile. Dzięki temu, że wyrosłem w czasach gdy samodzielne posługiwanie się narzędziami było normalne dziś nie boję się odkręcić kilku śrub przy samochodzie. Dzieciństwo spędziłem między innymi na penetrowaniu garażu dziadka, który miał Zastavę 1100p i setki części zamiennych. Jednocześnie byłem pierwszym pokoleniem, które nadmiar wolnego czasu w dzieciństwie mogło spędzić na graniu w pierwsze części Need For Speed.

A kto to jest bloger motoryzacyjny?

To ktoś pomiędzy dziennikarzem motoryzacyjnym, a przeciętnym chłopakiem lubiącym samochody. Pewnego dnia postanowiłem wyjść z szeregu tych chłopaków i opowiedzieć nieco o tym jak ja postrzegam świat samochodów.

Ponieważ bloger nie jest dziennikarzem, nie ma nad sobą naczelnych i odgórnych zasad panujących w redakcji. Dzięki temu mogę mówić to co uważam, nie bacząc na to czy komuś może się to nie podobać.

Bycie blogerem to też odpowiedzialność za to jaki ślad pozostawiam po sobie w sieci. Z tego powodu bardzo chętnie dzielę się z Wami relacjami ze szkoleń bezpiecznej jazdy czy przemyśleniami o zachowaniach na drodze. W obu przypadkach często wracam do tego, że warto zachowywać zdrowy rozsądek.

Zdrowy rozsądek to najlepsze co może Cię spotkać na drodze i w blogowaniu. Właśnie jego sobie i Tobie życzę! Miło było Cię poznać czytelniku.

Ja jestem blogerem. A Ty?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

zBLOGowani.pl


 

Odwiedź też profil Facebook, zobacz moje zdjęcia na Pinterest i dodaj blog do swojego czytnika RSS i/lub do zBLOGowanych.

 • ryuk

  Siema:) Jestem Mateusz: pracuję jako kierowca samochodów osobowych w jednej z firm usługowych.A ponieważ lepiej lubić swoją pracę to lubię samochody!

 • Fred

  nie jest wazne kim jestem. liczy sie tylko zamilowanie do samochodow, ktore mam od dziecka.

 • A ja też jestem blo… wrrrrróć. Nie. Jestem po pierwsze tatusiem (od niecałych 2 tygodni), po drugie basistą a po trzecie pisaczem. Nie blogerem – pisaczem. Skrobię sobie o samochodach z perspektywy basisty i o basach z perspektywy kierowcy. Czy da się to nazwać blogowaniem? Może i da, samemu trudno mi osądzać. Jak coś to zapraszam ;-)

  • Można powiedzieć o Tobie muzyk+bloger w jednym. Człowiek renesansu:)

   PS. Moja córa urodziła się 3. sierpnia :)

   • Mój synal też! Nie mów jeszcze, że w św. Zofii ;-)

    • Nie, w Krakowie:)

     Niech podrosną to weźmiemy dzieciaki na wspólny spot samochodowy