Moto Show on tour

Drodzy, przed Wami weekend pełen wrażeń. Dlaczego? Otóż czekają mnie (a poniekąd też Was) trzy bardzo fajne wydarzenia, w których będę uczestniczył.

Już jutro, czyli we wtorek zawitam na event organizowany przez markę TomTom.  Będą oni promować nawigację dla motocyklistów TomTom RIDER, nową serii nawigacji GO oraz usługi MyDrive. Ostatnim razem miałem w rękach taką klasyczną nawigację samochodową w 2010 roku! Będzie to niezła okazja aby porównać i zestawić postęp jaki został poczyniony w tej branży.

W tym tygodniu odbieram do testów pewne niemieckie auto. Szykujcie się na dogłębny test i nietuzinkową fotorelację.

Tym samochodem zawitam w piątek na  Moto Sport & Tuning Show. Będzie sporo blachy do fotografowania oraz osób do poznania. Między innymi imprezę uświetni #‎KrolowaPolskiegoDriftu‬ czyli Karolina Pilarczyk. Wieczorem dla najwytrwalszych będzie również kino samochodowe. Ja nie zostaję bo…

W sobotę wracam do Krakowa, specjalnie na Moto Show 2015. W planie jak zawsze dużo samochodów, tuning show (przypominam relację z zeszłego roku) oraz sporo eventów towarzyszących. Najciekawsze może być bicie rekordu Guinnessa w jak najszybszym oklejaniu samochodu. Przy okazji będą też pokazy dla blogerów i dziennikarzy, w którzych będę uczestniczyć.

Dlatego warto obserwować mnie na kanałach social media: Facebooku oraz Instagramie. Warto też zaglądać na blog. Jeżeli siły dopiszą, to relacje ze wszystkiego będę umieszał jak najszybciej się da.

 

PS. See you on #MotoSoulOnTour

  • misZon

    W sobotę widzimy się w krk

    • Ryuk

      Ja też będę w sobotę ale w Warszawie