Relacja Moto Sport & Tuning Show

Debiut nowej imprezy to nie jest łatwa sprawa. Namówić ogrom ludzi do poświęcenia czasu, przywiezienia samochodów, obecności przez trzy dni. Potem szukanie partnerów, sponsorów. Reklama, rozpowszechnianie informacji i stała dyspozycyjność.

Trzeba gromkimi brawami nagrodzić Darię Tworek i Aleksandrę Maj jako główne organizatorki Moto Sport & Tuning Show w Warszawie. Nowa impreza. Nowe pomysły. Wyszły z tego debiutu obronną ręką.
Impreza z grubo ponad setką samochodów to był świetny pomysł. Pełna różnorodność dla fanów szybkiej jazdy. Od egzotyków i samochodów luksusowych, poprzez wściekłe rajdówki oraz wozy do driftu, po off-road’owe monstra. Ogromnym atutem było to, że większość samochodów było otwarta i można było  oglądać wyjątkowe eksponaty na kołach nie tylko zza barierek.

To właśnie tutaj mogłem na spokojnie porównać wnętrze SLS-a, R8 i 430. Zobaczyć detale w budowie nadwozia 458.
To tutaj driftujące samochody były tak blisko, że musiałem wygrzebywać potem kurz i kawałki opon z włosów. Po trochu żałuję, też że byłem w piątek bo ominęła mnie szansa zobaczyć Moto Circus.

Jasne nie jest to rozmach targów Poznańskich. Dzień później byłem na krakowskim Moto Show, które chociaż było większe straciło już ten mile kameralny charakter.

Mi się podobało. Wierzcie mi, równolegle odbywały się targi prezentów. Widać było kto wychodzi, z której imprezy. To właśnie Moto Sport and Tuning Show powodował, że wychodziło się z hali z bananem na twarzy!

Dobra robota. Było warto! Do zobaczenia na kolejnej edycji.

Warszawa-Moto-Sport-Tuning-ShowWarszawa-Moto-Sport-Tuning-Show ferrari-458-ferrari-FFseat leon cupra pakiet aerodynamicznyrajdowy-mitsubishi-lancersamochody-zlombol-citroen-fiattargi-alfa-romeoclassic-porschemercedes-ewerpol-designmercedes-ewerpol-designOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAhostessywut-racing-klasyfikacjawelovecars-design-engine-tablewelovecars-vw-garbusorganizatorki-daria-tworek-aleksandra-majhuracan-lamborghinilamborghini-poturbowanilamborghini-huracancorvette-mustangdaft-code4x4exotic-carsstwstw-drifteasydriftOLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • monko

    Byłem i zajebiste wrażenie na żywo robimy przejazdy drifterskie

  • Ola & Daria

    Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą ocenę naszych Targów. Za rok, będzie jeszcze więcej motoryzacyjnych wrażeń :) obiecujemy!

    PS. wkradł się drobny błąd – nie jedne z głównych, a główne organizatorki wydarzenia ;)

    • Dziewczyny, drobny błąd poprawiony. Byłem przekonany, że za wszystkim stał ktoś jeszcze a tu takie zaskoczenie, że we dwie ogarnęłyście taki ogrom! GRATKI!