10 samochodów, dla których warto jechać na Motor Show 2016

Targi Motor Show w Poznaniu ruszyły pełną parą. Wszyscy znajomi… Wszystkie znajome marki… Wszystkie portale… Zewsząd atakują mnie zdjęciami i filmami. A ja patrzę i coraz bardziej mi smutno, że nie mogłem być na miejscu.

Dlaczego? Oto 10 samochodów, dla których warto wybrać się do stolicy Wielkopolski w najbliższy weekend. Macie jeszcze czas się zdecydować i jechać! Ja tymczasem skorzystam z zasobów Instagrama i podzielę się z Wami moimi faworytami.

Mazda MX5

Starcie najbardziej włosko wyglądającej Mazdy z…

Fiat 124 spider

Nowe wyobrażenie o włoskim kabriolecie na bazie Mazdy.

To starcie agresywnego designu i odświeżenia klasycznej linii. Wizualnie wygrywa Mazda ale prawdziwe porównanie wymaga zobaczenia ich na żywo z bliska.

Porshe 911 RSR z LEGO

Coś co trzeba zobaczyć… tak zresztą jak wszystkie inne nowe premiery 911

Jaguar F-Pace

SUV jako kolejne wcielenie brytyjskiej marki? Zdecydowanie wygląda świetnie. Ale jak to ocenić bez obcowania z nią na żywo?

Maserati Levante

I jego duży przeciwnik prosto z Włoch.

Kia Optima GT

Jaki to był piękny koncept! I chyba na żywo wyszło też nieźle. Nie ocenię tego szybko bo mnie nie ma w Poznaniu.

Renault Megane GT

Jest do zobaczenia nowa Meganka w kombi. W kontekście ostatniego wpisu o zakupie samochodu, byłby to jeden z kluczowych samochód do zobaczenia.

Volvo V90

Ten model też byłby na celowniku…

Ford Focus RS

Nowy RS? Jaki to jest dzikus! Ciekawe czy by do mnie pasował…

Leon Cupra ST 290

Leon Cupra ST 290 alor blue

No i gratis screen z Insta od mojej znajomej. Jest Cupra ST w kolorze Alor Blue. Z kubełkami. Szukałem po całej Polsce dealera, który ma testówkę z kubełkami. NIKT! To skąd mogę wiedzieć, że bym chciał Leona? Tym bardziej z kubłami? Trzeba było jechać na Motor Show:)

 


 

Dobra. Patrząc na snapchata, Facebooka i Instagram widzę, że w tym roku warto było jechać do Poznania. Honda TypeR, Peuget 308 GTi, Seat Ateca, BMW 7, Renault Talisman, nowe samochody DS, Jaguar FType… Ehh. Wszystko co mi się podoba ostatnimi czasy było na wyciągnięcie ręki.

Mi natomiast pozostała podróż w nocy po Krakowie.

TAK! Zostałem drugi raz ojcem! #MotoTata pełną gębą!

  • Igor

    Widzę że dziecko idealnie po 500+ :)

  • EwQa

    Byłem – widziałem – możesz zazdrościć:)