Piękne wnętrza czyli konkurs #ForzaItaliaPL2016

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Forza Italia. Znowu będziemy mogli spotkać się w gronie miłośników włoszczyzny (bo chociaż ostatnio mniej o mojej Barchettcie to jest ona wciąż w moim garażu!), posiedzieć w doborowym towarzystwie, pochodzić między samochodami i poobserwować.

Piknik z włoską kulturą w tle znów wraca.

Z tego okazji, razem z organizatorami, przygotowaliśmy mały konkurs.

Co trzeba zrobić?

Konkurs ma charakter zabawy fotograficznej. Szukamy Waszych zdjęć przedstawiających „PIĘKNE WNĘTRZA WŁOSKICH SAMOCHODÓW„.

Interpretujcie to hasło jak chcecie!

Możecie wysłać zdjęcie Waszego ukochanego samochodu, które zrobiliście kiedyś. Natomiast jeżeli nie macie takiej fotki to odwiedzenie Forza Italia podczas tegorocznej edycji (2016.forzaitalia.pl) będzie najlepszą okazją aby ustrzelić jakieś włoskie cudo.

Gdzie się widzimy? Dwór Many, niedaleko Tarczyna, 35 km od centrum Warszawy.
Kiedy? 24. września

Jak widzicie możecie wziąć udział w konkursie niezależnie od tego czy będziecie czy nie. Ale grzechem byłoby przegapić wszystkie atrakcje jakie będą na miejscu:D

Nagrody

Zgodnie z tradycją, piękne samochody zasługują na dbałość. Dlatego konkursem będą kosmetyki samochodowe.

Jakie? To tajemnica, ale przy poprzedniej edycji zwycięzca zdecydowanie nie był rozczarowany:) No i już wiadomo co będzie do wygrania. Poniżej chwalę się zakupami:

Pamiętajcie też, że lubię inwestować w kosmetyki do samochodów dlatego nie będzie to coś marketowego;) Na zakupy udałem się w internetowej wersji sklepu Mr Cleaner, który ma całkiem pokaźną kolekcję fajnych rzeczy do samochodu.

 

Oficjalne ogłoszenie wyników 30. września na blogu Moto Soul.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Najlepiej wysyłajcie je mailem!

 

 

 


Mini regulamin

Organizatorem konkursu jestem ja:)
W jury wydającym werdykt zasiadam ja i Kuba z Forza Italia. Wybieramy poprzez subiektywną ocenę najlepszego zdjęcia.
Zdjęcia musi być wykonane przez nadsyłającego. Zgłoszenia, które będziemy podejrzewać, że były skopiowane z sieci, nie bierzemy pod uwagę w ocenie.
Nadsyłający udziela praw do wykorzystania zdjęć w ramach działań Forza Italia oraz Moto Soul, na ich stronach www oraz kanałach social media.
Termin przesyłania zdjęć mija 2 dni po zakończeniu spotkania czyli 26. września o północy. Ogłoszenie wyników 30. września na blogu Moto Soul. Nagrodę wyślę pocztą po kontakcie ze zgłaszającym.
Nagrodą są kosmetyki samochodowe o wartości do 100 zł brutto, zakupione w sklepie Mr Cleaner.
Zdjęcia zbieram na skrzynkę kontakt@motosoul.pl oraz porzez wiadomości na profilu FB Moto Soul.