Regulamin

Rządzę swoim garażem, samochodami i zapachem do aut. Rządzę też bezwarunkowo na tym blogu. To ja dyktuję co wolno, a czego nie.

Możesz:

  • wyrażać swoje zdanie, nie zgadzać się z naszym i innych komentujących; to miejsce skupia osoby, które mają zdrowy rozsądek.

Nie możesz:

  • obrażać mnie i innych ,
  • używać wulgaryzmów,
  • popisywać się i wywyższać ponad innych – nie toleruję takiego zachowania,
  • obrażać moich przyjaciół, zaprzyjaźnionych marek, fanklubów etc.
  • nie zgadzać się z regulaminem.

Jeżeli nie stosujesz się do regulaminu Twój komentarz najpewniej zostanie skasowany lub ostro zripostowany.

Regulamin nie obowiązuje autora czyli mnie.

 


 

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez właściciela bloga Moto Soul oraz przez jego Partnerów oraz wyrażasz zgodę na udostępnianie moich danych osobowych tym Partnerom i przetwarzanie ww. danych przez te podmioty w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane osobowe są przetwarzane, przysługuje prawo dostępu do treści danych, poprawiania bądź usunięcia.

Wyrażasz również zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Partnerów właściciela bloga Moto Soul, służących do prowadzenia działań marketingowych w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na wskazany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu, samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami.

 


 

 

Tu zapisz się na badanie