Wyloguj się do życia

Czy motoryzacja to ostatni bastion nieopanowany przez internetową technologię. Jeszcze tak! Jeszcze więcej mamy samochodów niepodłączonych do online. Świat idzie w tym kierunku i to nie jest złe. Tyle, że stracimy na tym nieco naszej intymności i szansy na oderwanie się od codzienności. Maile będą nas przecież prześladować wtedy też nawet w korku do pracy:)

Rozwiązanie? Wyloguj się do życia. Masz ostatnią chwilę w coraz bardziej cyfrowym świecie aby skorzystać z dobrodziejstw samochodów, które teraz są najpopularniejsze na rynku wtórnym. Wystarczająco nowoczesne aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort. Wystarczająco bezpośrednie i mechaniczne w swojej budowie aby dać poczucie obcowania z do bólu prawdziwym światem motoryzacji.

Jesteś młody? Kup swój pierwszy samochód, który będzie dość szalony. Nie kieruj się pragmatycznym podejściem świata. Kup cabrio, coupe lub hot hatcha.

Jesteś już nieco starszy? Zrób to samo (tylko zainwestuj więcej pieniędzy aby kupić jeszcze lepszy egzemplarz)!

 

Wyloguj się. Zamknij komputer. Wyłącz komórkę. Zostaw to wszystko w domu.

Chwyć stary portfel z wciśniętymi do środka dokumentami i plikiem banknotów na benzynę. Chwyć kluczyki i idź do samochodu.

Odpal silnik i rusz przed siebie. Tam gdzie jeszcze nigdy wcześniej nie skręciłeś…

Wyloguj się i odśwież umysł.

 

Zostaw za sobą zdjęcia znajomych w social mediach. Zostaw tony maili spływających na skrzynkę. Zostaw wiadomości, których nie potrzebujesz. Zostaw to.

 

Na chwilę po prostu zaangażuj się w drogę…