Forza Italia 2014 zaproszenie

Jest taki weekend tylko jeden, raz do roku. Weekend, kiedy gasną zawsze wyolbrzymiane spory dotyczące awaryjności włoskich maszyn i wszyscy pokornie się zgadzają, że najwięcej pięknych samochodów wydała włoska ziemia i nawet im po cichu zazdrości stylistyki. Rękami designerów z całego świata to właśnie włoskie studia projektowe wydawały na świat takie nieobojętne nikomu projekty samochodów. Jest coś w tej części świata, co powoduje że mają one te elementy i detale, który stawiają je wyżej większości projektów po prostu samochodów. Tym jest silna Italia.

#forzaitalia2014

Forza Italia 2014Pod hasłem Concorso d’Eleganza odbędzie się kolejny zlot włoskiej motoryzacji czyli Forza Italia. W zeszłym roku bawiłem się doskonale, o czym można było przeczytać tutaj. Tegoroczna edycja, chociaż w innym miejscu (Rozalin pod Warszawą), nie zapowiada się gorzej.

Poza udziału w quizach i konkursach zobaczyć można galerie zdjęć, posłuchać wykładów o włoskiej motoryzacji i odwiedzić stoiska kulinarne (no bo jak można robić włoski zlot bez odpowiedniej oprawy gastronomicznej?).

Dodatkowo część załóg weźmie udział w rajdzie nawigacyjny.

13. września 2014 roku będzie smakował Italią.

ForzaItalia by Moto Soul

Z kolegami z ForzaItalia przygotowaliśmy dodatkowy pakiet zlotowy, sygnowany przez Moto Soul. Zawierać będzie on to samo co podstawowe zestawy (naklejki, materiały sponsorów, magazyny) oraz niespodzianki od Moto Soul. I najważniejsze: będzie za darmo:)

Wystarczy, że poniżej napiszecie, która Waszym zdaniem włoska maszyna jest najpiękniejszą w dziejach motoryzacji.

Czas macie do końca tygodnia, do 7. września. Liczą się wszystkie komentarze i maile (kontakt@motosoul.pl).

 

Konkurs zakończony

Wygrała: Małgorzata Czaja, za zgłoszenie Bizzarrini AMX 3 Spyder z 1971.

PS. Nie mogę zdradzić niespodzianek ale postarajcie uwierzyć, że właśnie dla nich warto wziąć udział w zabawie! Odbiór pakietów podczas Forzy, więc będzie okazja do poznania się!

 • Jack-o

  Hehe może być tylko 1 zwycięzca.

  Lamborghini Miura (najlepiej z pomarańczowym lakierem). Samochód ikona, wyważony pomiędzy style, detalami i aż ociekający mocą!

 • Marcin Ce

  Lancia 037, nieprzyzwoicie piękna, zarówno jako rajdówka jak i po cywilnemu :)

 • Domk-ka

  Alfa Romeo Spider`78- klasa, styl i piękno :)

 • michaello

  Wlochy to nie tylko auta, ale przede wszystkim skutery czyli Vespa! Ikona wloskiej powojennej mysli technicznej, dzis tak mocno podrabiana, lecz jedyna w swoim rodzaju:)

 • mmakira

  Najpiękniejszą włoską maszyną ever jest Alfa Romeo Tipo 33 Stradale. Połączenie techniki wyścigowej odzianej w projekt Franco Scaglione

 • Amante

  Maserati Ghibli Spyder