Zbliża się #BigStig

Top Gear powraca na ekrany telewizorów… z rozmachem. Przed nami już 22. seria Top Gear.

Za Wami 162 odcinki z Clarksonem, Hammondem i Mayem. I Stigiem oczywiście! Jeżeli przeliczycie sobie to na czas jaki straciliście to, przyjmując średnio 60 minut jednego odcinka, oglądaliście 9 720 minut wyścigów, wybuchów i wygłupów wspomnianej trójki.
Ponad pół miliona sekund. Dokładnie 583 200 sekund spędzonych w towarzystwie Brytyjczyków, których humor dosłownie rozsadza wszystkie campery napotkane dookoła.

1. lutego, za tydzień w niedzielę, rusza nowa seria. Pierwszy odcinek o godzinie 20:00, na nowym kanale BBC Brit.

Zaraz po nim, równolegle na całym świecie, będziemy oglądać odcinek 2.! Tak moi Drodzy. Top Gear będzie nadawany globalnie na całym świecie!

Od dziś, od oficjalnej premiery 1. odcinka do widzów Top Gear dołączyła część krajów. Od kolejnej niedzieli TG będzie można oglądać w ponad 50 krajach. Z gwarancją emisji w maksymalnie 24 godziny od premiery w UK!

Dla wielu z nas oznacza to koniec potrzeby ściągania epizodów z sieci. Telewizja dojrzała do potrzeb współczesnej widowni, często wychowanej w świecie Internetu gdzie wszystko musi być tu i teraz!

Symbolicznie z tej okazji w podróż rusza Big Stig. I nie będzie to, znany z 9 serii, kuzyn z Ameryki. To wcześniej nie spotykany, 9 metrowy Stig!9metrowy-stig-figura

Ruszył z toru testowego Top Gear w Dunsfold do Polski, o czym świadczy między innymi napis na drzwiach ciężarówki transportującej Stige. Trasa wiedzie poprzez Amsterdam, Berlin, Poznań,do Warszawy!

Dlatego wypatrujcie #BigStig ! A jak już dojedzie to proponuję spot pod figurą:)

PS. A jeżeli zanim jeszcze chcecie „stracić” jeszcze nieco czasu z ekipą TG, a nie oglądaliście go w zeszłym tygodniu na YT, warto zobaczyć „wieczór specjalny” będący zapowiedzią 22. serii.
http://www.bbcpolska.com/video/?v=403124


Top-Gear-Big-Stig-Tour 10917936_341655192701169_3580863440091389189_o big-stig

 • Lee_cho

  Jaram się tym newsem jak camper po spotkaniu TG!

  • milek

   Raczej jak silniki samochodów za x funtów ;)

 • W drugim akapicie jest błąd!!! Nie czas jaki straciliśmy tylko zyskaliśmy na oglądanie Top Gear!
  Wiadomo kiedy będzie ten Stig w stolicy?:)

  • Z newsa prasowego: „27 stycznia Big Stig zatrzyma się przy głównym wejściu Międzynarodowych Targów Poznańskich”

   W stolicy domyślam się, że powinien dotrzeć na premierę:)

 • Trzeba przyznać że zapowiada się ciekawie…